Eseménynaptár
balra
jobbra


H K Sz Cs P Sz V
0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930
 



Versenyeredmények 2014/2015

 
Országos verseny  

V. Országos Textil-, Bőr- és Kézműves Verseny
 
Horváth Barbara Anasztázia
2. korcsoport A/5.évfolyam
 különdíj  Pintérné Gergics Ágnes  
 Bognár Lilla  dicséret  
Hunyady Mária  dicséret  
       
Megyei verseny  
 Víz Világnapi pályázat                                                                                    
 
 Takács Johanna  I.  Turóczi Zoltánné
XVIII. Szále János Regionális Rajzverseny képek
 
Horváth Dorottya
I. kategória 7-8. osztályos tanulók
 II.  Pintérné Gergics Ágnes
Hunyady Mária
I. kategória 7-8. osztályos tanulók
 dicséret
Nagy Vivien
II. kategória 9-10. osztályos tanulók
 II.
Molnár Enikő
III. kategória 11-12. osztályos tanulók
 I. Kissné Kostelec Éva
    
Cziráki Lajos Megyei Komplex Képzőművészeti Tanulmányi Verseny
 
 Alsó tagozat                                                                                                       
 Szalai Villő 4. évf.  III. Pintérné Gercics Ágnes
Felső tagozat  
 Czuczor Tamás 5. évf.  I.  Kovács Tamásné
 
 
 Batha Benedek 5. évf.  II.
 Szabó Luca 5. évf.  III.
Gimnázium  
 Sipőcz Júlia 9.évf.  I.  
 Kovács Tamásné
 
Molnár Enikő 11.évf.  I.
Mátyás Boldizsár 11.évf.  I.
Apor Vilmos élete és munkássága- megyei rajzpályázat    
1-2. osztály    
Kalamár Luca Eszter    
Mód Borbála  I. Mukicsné Novák Erika
5-6. osztály    
Major Borbála  I. Turóczi Zoltánné
Major Sára  II. Turóczi Zoltánné
Szücs Benjamin  különdíj Turóczi Zoltánné
7-8. osztály    
Németh Tünde  II. Turóczi Zoltánné
 „A kereszt erősíti a gyengét, és szelídíti az erőset”    
I. Barsi Anna Liza A/5.  I.  
Tompa Stella A/5  II.  
II. Horváth Barbara Anasztázia A/5  III.  
Városi verseny  
   
Környezetvédelmi városi rajzpályázat                                                        
 
 Varga Olivér 3-4. osztályosok kategóriája  I.  Pintérné Gercics Ágnes
 Németh Tünde5-8. osztályosok kategóriája  II.  Turóczi Zoltánné