Eseménynaptár
balra
jobbra


H K Sz Cs P Sz V
0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 



Archívum

Tavaszi aranyeső a Cziráki Lajos komplex képzőművészeti tanulmányi versenyen

2018.03.09.
Az idén az első igazi tavaszi nap nem csupán a napsütés és madárcsicsergés alkalmából volt különleges, hanem azért is, mert március 7-én és 8-án került sor a Cziráki Lajos komplex képzőművészeti tanulmányi verseny eredményhirdetésére.
 
A versenyt immár ötödik alkalommal rendezte a Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium. Derczó Tibor intézményvezető és Radnóti Ákos alpolgármester köszöntője után a zsűri nevében Lázárné Verebes Ilona tanárnő értékelte a műveket.
Több, mint ötszáz pályamű érkezett a versenyfelhívásra, melyekből a különböző kategóriákban valamivel több, mint hatvan díjat osztottak ki.
A kiállított alkotások a tavaszi szünet kezdetéig megtekinthetők a Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium aulájában (Győr, Szabolcska u. 5.).
 
A verseny kuratóriumának döntése alapján a tanulmányi versenyre való felkészítésben nyújtott több éves, magas színvonalú munkáért adható Cziráki Emlékdíjat idén az Alapfokú Művészeti Iskolánk intézményegység-vezetője, Kissné Kostelec Éva tanárnő kapta meg.
 

EREDMÉNYEINK:
 
Alsó tagozat
Csendes Bíborka 3. osztály 2. helyezés
Felkészítő tanár: Pintérné Gergics Ágnes
 
Szilvágyi Borbála 4. osztály 3. helyezés
Felkészítő tanár: Kovács Tamásné
 
Felső tagozat
Polniczky Angéla 6. osztály 1. helyezés
Felkészítő tanár: Pintérné Gergics Ágnes
 
Szabó Patrik Ernő 6. osztály 3. helyezés
Felkészítő tanár: Pintérné Gergics Ágnes
 
Balics Ádám 6. osztály Dicséret
Felkészítő tanár: Pintérné Gergics Ágnes
 
Tarr Mihály 7. osztály 1. helyezés
Felkészítő tanár: Pintérné Gergics Ágnes
 
Varga Barnabás 7. osztály 1.helyezés
 
Felkészítő tanár: Pintérné Gergics Ágnes
 
Szabó Luca 8. osztály 1. helyezés
Felkészítő tanár: Kissné Kostelec Éva
 
Középiskola
Sárvári Krisztina 11. osztály 3. helyezés
Felkészítő tanár: Pintérné Gergics Ágnes
 
Laki Sarolta 11. osztály Dicséret
Felkészítő tanár: Kovács Tamásné
 
Sipőcz Júlia 11. osztály 1. helyezés
Felkészítő tanár: Kovács Tamásné
 
Tompa Stella 10. osztály 2. helyezés
Felkészítő tanár: Kovács Tamásné
 
Németh Tünde 10. osztály 3. helyezés
Felkészítő tanár: Kovács Tamásné
 
Bognár Lilla 12. osztály 3. helyezés
Felkészítő tanár: Kovács Tamásné
 
Bogdányi Veronika 10. osztály 2. helyezés
Felkészítő tanár: Kissné Kostelec Éva
 
Nagy Natália 12. osztály 1. helyezés
Felkészítő tanár: Kissné Kostelec Éva
 
Hunyady Mária 11. osztály Dicséret
Felkészítő tanár: Kissné Kostelec Éva