Eseménynaptár
balra
jobbra


H K Sz Cs P Sz V
0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930
 



Aktualitások

Cziráki Lajos Komplex Képzőművészeti Megyei Tanulmányi Verseny

2020.03.07.
A 2019/20-as tanévben a Cziráki Lajos nevét viselő megyei rajzversenyt ismét a Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakközépiskola és Kollégium hirdette meg.
 
Az idei verseny átfogó témája a cirkusz volt. Bohócok, bűvészek és cirkuszi állatok ábrázolásai tűntek fel a színes gyermekrajzokon és a felsőbb évesek kreatív megoldásaiban. Az ünnepélyes megnyitón és díjátadón Derczó Tibor, a Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakközépiskola és Kollégium intézményvezetője, Blazovicsné Varga Marianna, Tankerületi igazgató, és Radnóti Ákos, alpolgármester méltatta a megye iskoláiból beérkezett alkotásokat.
Mint minden évben, az Apor Művészeti Iskola növendékei idén is nagyon szép eredményeket értek el.
 
 
 
Első évfolyam: HORVÁTH ALEXANDRA NAPSUGÁR I. helyezett
                    ANDORKA ANNA-II. helyezett
Felkészítő tanár: Turóczi Zoltánné
 
Második évfolyam: CSAPLÁR ZÍLIA A1.A – II. helyezett
                         GERA HUNOR A1.A – Dicséret
Felkészítő tanár: Pintérné Gergics Ágnes
 
Harmadik évfolyam: VARGA DÓRA A2.A – II. helyezett
                           UNGI ESZTER A2.A – III. helyezett
Felkészítő tanár: Pintérné Gergics Ágnes
 
Ötödik évfolyam: GERENCSÉR ALEX A4.A – III. helyezett
Felkészítő tanár: Pintérné Gergics Ágnes
 
Hatodik évfolyam: SZILVÁGYI BORBÁLA A.5 – I. helyezett
Felkészítő tanár: Kovács Tamásné
 
Hetedik évfolyam: PÁLFFY ZSÓFIA I. helyezett
                         CSENDES CSENGE I. helyezett
Felkészítő tanár: Kovács Tamásné
 
Nyolcadik évfolyam: SZABÓ PATRIK ERNŐ T7. – III. helyezett
                           SZÜCS MARCELL BÉLA T7. – II. helyezett
                           POLNICZKY ANGÉLA T7. – II. helyezett
                           MOLNÁR ANNA T.7 – I. helyezett
                           SZILVÁGYI MÁRIA T.7 – I. helyezett
 
Középiskolások: KELEMEN VIKTÓRIA T9. – II. helyezett
                      VARGA BARNABÁS T8. – I. helyezett
Felkészítő tanár: Pintérné Gergics Ágnes